Vyberte stránku

Meditační trénink

O meditačním tréninku

Běžně pečujeme o svoje tělo. Cvičíme a hýčkáme svůj zevnějšek. Zapomínáme ovšem pečovat o to nejdůležitější – naši mysl. V době plné stresu a přemíry podnětů se dříve či později dostaví nepříjemné následky.

Meditace je základním nástrojem, který nám umožňuje pečovat o svoji mysl. I když přijdou do našeho života velké turbulence, naše hlava bude vřít přemírou myšlenek a emocí, díky meditacím si můžeme zachovat vnitřní klid a vyrovnanost.

Během meditačního tréninku se dozvíte o meditaci vše nezbytné a vyzkoušíte různé techniky. Díky tomu si k meditaci budete moct najít svoji cestu v souladu se svými individuálními potřebami a vybudujete si stabilní meditační praxi, ze které budete čerpat po celý svůj život. 

 

Proč absolvovat online základní meditační trénink?

  • 6 setkání ve čtvrtky od 18:00 – 20:15
  • trénink probíhá v menších skupinkách
  • setkání probíhají přes Zoom, takže se jich můžete zúčastnit z pohodlí domova
  • setkání se skládá ze sdílení zkušeností, teorie, otázek, vysvětlení a nácviku různých technik
  • z každého setkání budete mít domácí úkol, který vyžaduje 5 – 20 minut denně podle možností
  • v případě absence budete mít k dispozici záznam
  • po každém setkání dostanete emailem shrnutí základních informací
  • k základním technikám budete mít k dispozici audionahrávky s vedenou meditací
  • trénink můžete darovat druhým i formou voucheru – nemusí být vázaný na konkrétní termín výcviku
  • přečtěte si časté otázky

 

 

Nejbližší termín základního výcviku

Čtvrtky od 26.1. do 2.3.2023

Cena: 2.800 Kč

Vyplněním formuláře souhlasíte se Všeobecnými podmínkami.

Jako biohacker hledám techniky, které mi pomáhají ke správnému fungování organismu. Meditace jsem odkládal jako méně důležité. A přitom je to přesně naopak – meditace je možná ta nejdůležitější technika, kterou byla chyba přehlížet! Trénink meditace všem doporučuji. Díky!

Petr M.

Trénink meditace byl úžasný. Všechno bylo jasně a polopaticky vysvětlené. Moje představy o meditaci byly hodně zkreslené. Medituji zatím krátce, ale již nyní vnímám, že se ve věčném kolotoči práce-rodina začínám méně ztrácet. Je skvělé, že lze meditaci zahrnout do života, i když není času nazbyt.

Aneta L.

Díky tréninku se mi podařilo začít meditovat každý den. Vyzkoušeli jsme různé meditace, aby každý zjistil, co mu nejvíc sedí. Jako efekt meditací vnímám, že se nechávám méně pohltit starostmi, nejsem ve stresu z toho, co nemohu změnit a především se nenechám jen tak rozčílit.

Tom Ř.